Reprezentační ples SDH

09.03.2014 19:57

Zástupci členů SDH Loket nechyběli na 19. reprezentačním plese dobrovolných hasičů, který se konal 1. března v KD Karlov Benešov.

Pozvání na tento ples přijali významní hosté – zástupci vedení Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Všichni byli mile překvapeni příjemným prostředím a atmosférou. Tóny flašinetu vítaly hosty hned u vchodu a o pár schodů výš se podávala sklenka sektu. Hostesky hasičky doprovázely hosty na svá místa do sálu.

Starosta  OSH Benešov Josef Páv společně se starostou SH ČMS Ing. Karlem Richterem přivítali hosty krátce po osmé hodině. Dechová kapela Sebranka roztančila sál hned vzápětí a v průběhu večera se střídala s vlašimskou kapelou Unisono. Kulturní program byl bohatý. Mladá folklórní zpěvačka ze Slovenska zaujala slušivým krojem a hosty potěšila svým vystoupením. Pyrotechnická show byla příjemným zpestřením a dokonce i překvapením pro moderátorku večera-držitelku titulu Miss hasička Evropy 2009 Ivu Šímovou. Na celorepublikový ples přijala pozvání i Markéta Járková z SDH Heřmaničky, nositelka titulu  Miss hasička Evropy 2013. Před půlnocí vystoupila okouzlující zpěvačka Heidi Janků.

(Převzato: Jiskra, týdeník Benešovska, Vlašimska, Voticka, Posázaví a středního Povltaví)