Tradiční fotbalový turnaj

25.07.2014 09:35

Sobota 19 července patřila v obci Loket tradičně všem příznivcům sportu. Na místním stadionu se konalo prestižní fotbalové klání, kterého se letos účastnili týmy: Všebořice; TRW; SK Vrátno; Bernartice; Snět a Dolní Kralovice. Letos se zde představilo velké množství kvalitních hráčů, kteří připravili přihlížejícím vynikající podívanou, okořeněnou množstvím nádherných branek. O vítězi rozhodovaly maličkosti, ale i štěstí. O tom se přesvědčili i borci z týmu SK Vrátno, kteří i letos dosáhli na stupeň nejvyšší a obhájili prvenství z minulého ročníku.

Celkové pořadí

Na 6 místě se umístilo mužstvo Všebořice

Na 5 místě se umístilo mužstvo Snět

Na 4 místě se umístilo mužstvo Bernartice

Na 3 místě se umístilo mužstvo Dolní Kralovice

Na 2 místě se umístilo mužstvo TRW

Na 1 místě se umístilo mužstvo SK Vrátno

Nejlepším střelcem turnaje se stal se 4 góly Macháček Martin z mužstva SK Vrátno.

Všem zúčastněným celkům patří velké poděkování za vynikající propagaci kopané.

Také nesmíme zapomenout poděkovat našim sponzorům. Jen díky nim můžeme neustále zlepšovat kvalitu tohoto prestižního turnaje.

Sponzoři:

LOCKAR

OBEC LOKET

SHB s.r.o.

STK LOKET

STŘECHY KAŠTÁLEK

TULACH s.r.o.

Děkujeme Vám.

Jak je to každý rok tak i letos po skončení fotbalového turnaje zdaleka nekončíme, ale jedeme dál. Kdo má rád rockovou muziku tak letos nepřišel zkrátka. O pořádný rockový nářez se postaraly kapely Sonar a Black Bells.

Také děkujeme pořadatelům a každému kdo se podílel na přípravě letošního ročníku.