Brzotické dění v roce 2016

24.02.2017 15:11

V roce 2016 proběhlo v Brzoticích několik akcí pro děti. Tou první byl dětský karneval, který se dětem moc líbil. Jak už je zvykem, na jaře jsme se sešli k upálení čarodějnice.

V létě se děti a jejich rodiče vypravili na celodenní výlet po okolí Kutnohorska. V Tygerlandu byl největším zážitkem, samozřejmě po úchvatném vystoupení tygrů, hrošík Davídek. Poslední cesta vedla na bobovou dráhu v Kutné Hoře.

Na podzim naši výpravu po vsi s lampiónky zakončil skřítek Podzimníček, který měl jako vždy pro děti něco sladkého a pro velký předloňský úspěch si děti vydlabaly opět dýně. Čerti tentokráte měli smůlu, neboť jim žádné z Brzotických dětí do pekla nepřibylo. Dále následovalo rozsvícení vánočního stromku na návsi, kde nám v kapličce po celou vánoční dobu svítil betlém.

Loňský rok 2016 byl pro Brzotice plný událostí, kdy místní hasičky obsadily 4. místo na soutěži v Keblově. Také máme za sebou první ročník rybářských závodů, který pro velký úspěch budeme opět opakovat.

V letošním roce 2017 nás čeká spousty dalších zážitků, na které se spolu s dětmi moc těšíme a rádi se o ně s vámi opět podělíme.

"Maminky z Brzotic"