Fotbalový turnaj v Lokti

21.12.2013 21:22

Jak už bývá každoročním zvykem SDH Loket pořádal i letos tradiční fotbalový turnaj konaný v sobotu před loketskou poutí, která letos vyšla na 20. 7. Tento den nepatřil jen fotbalistům či jejich fanynkám a fanouškům, ale i všem ostatním kdo fandí sportu, dobrému jídlu, pití a rockové muzice.

 

Letos se zúčastnilo 9 týmů z blízkého i vzdáleného okolí. Byly to: Všebořice; TRW; SK Vrátno; Cobra 11; Bernartice; Snět; Dolní Kralovice; Kuchta team a Čechtice.

 

A nyní přejdeme k vyhodnocení výsledků letošního ročníku:

Na 9 místě se umístilo mužstvo Čechtice

Na 8 místě se umístilo mužstvo TRW

Na 7 místě se umístilo mužstvo Cobra 11

Na 6 místě se umístilo mužstvo Kuchta Team

Na 5 místě se umístilo mužstvo Bernartice

 

Do semifinále se probojovala mužstva Snět, SK Vrátno, Dolní Kralovice a Všebořice. Tato mužstva svedla boj o postup do finále a každý hráč dělal maximum pro postup svého týmu. Není divu, hrálo se nejen o prestiž a pohár, ale také o hodnotné ceny. Nakonec do finále postoupilo mužstvo SK Vrátno a Dolní Kralovice. Snět a Všebořice se utkaly o třetí příčku. Z tohoto souboje vyšlo vítězně mužstvo Sněta. Po krátké přestávce proti sobě nastoupila mužstva SK Vrátno a Dolních Kralovice. Všichni diváci sledovali finálový zápas s napětím a očekáváním, kdo letos v Lokti stane na stupni nejvyšším. Každý měl svého favorita a přál si, aby právě on zvítězil. Bohužel na prvním místě může být jen jeden. Obě mužstva ukázala, že fotbal hrát umí. Hráči SK Vrátno měli přece jen o trochu lepší kombinaci i pohyb a díky tomu zvítězili nad soupeřem 3:0 a stali se tak vítězi letošního ročníku.

Nejlepším střelcem turnaje se stal s 6 góly Kuba Vopěnka z mužstva SK Vrátno.

Všem Gratulujeme a již nyní se těšíme na další ročník. Sportu zdar.

 

Také nesmíme zapomenout poděkovat našim sponzorům. Jen díky nim můžeme neustále zlepšovat kvalitu tohoto prestižního turnaje:

AGRONOVA a.s.

LOCKAR

OBEC LOKET

SHB s.r.o.

STK LOKET

STŘECHY KAŠTÁLEK

TULACH s.r.o.

Děkujeme Vám.

 

Jako tomu bylo každý předešlý rok, tak ani letos jsme po skončení fotbalového turnaje zdaleka neskončili, ale jelo se dál. Kdo má rád rockovou muziku, tak nepřišel zkrátka. O pořádný rockový nářez se postaraly kapely Sonar, Blue Bucks a Na chlupy voskem band.

Také děkujeme pořadatelům a každému kdo se podílel na přípravě letošního ročníku.

 

(Martin Dufek)