Obec Loket

Kačerovské zábavné odpoledne

Kačerov

Kačerovské zábavné odpoledne

V sobotu 16. 7. 2022 jsme připravili pro děti a dospělé zábavné odpoledne.

Sešlo se 37 dětí, pro které byly připraveny samostatné disciplíny jako Karkulčin košíček, lovení rybiček, dopravní hřiště a také společné soutěže. Při přetahování provazem dětem docházely síly, a tak jim na pomoc přispěchali superhrdinové.

Stejně jako loni byl pro děti připraven skákací hrad a malování na obličej, bez kterého se žádný dětský den neobejde. Přijeli k nám také hasiči z SDH Dolní Kralovice, kteří dětem i dospělým ukázali hasičskou výstroj, kterou si také mohli vyzkoušet. Během celého odpoledne si mohly děti užít jízdu v hasičském autě s majáčky a houkačkou.

Pro dospěláky byl opět připraven slalom na trakaři na čas o ceny značky Primeros. Účast byla velice hojná. Soutěžilo celkem 21 párů. Pro všechny byla připravena výborná točená bezová limonáda, ovoce a špekáčky z udírny. V Kačerově je takové nepsané pravidlo, že každá rodina připraví nějaké dobroty. A tak bylo občerstvení opravdu bohaté a bylo z čeho ochutnávat.

Po odsoutěžení všech disciplín dostaly děti medaili, dárkový balíček, zmrzlinu a ještě si mohly vybrat jednu pěknou věc ze stolečku s dárky. Na stole s dárky byly například batůžky, knížky, kosmetika, osušky a spousta jiných krásných věcí.

Počasí bylo lehce zamračené, a tak jsme měli strach, jestli nám vyjde velké bublající překvapení pro děti. Naštěstí se počasí umoudřilo, sluníčko vykouklo, a tak hasiči pustili pěnu, která měla neskutečný úspěch jak u dětí, tak u dospělých. Poté si ještě děti zkusily sílu proudnice a stříkaly na barely.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci celého dne, a hlavně všem sponzorům, kteří nás obdarovali věcmi a financemi, bez nichž bychom takhle pěknou akci nemohli uspořádat.

Martina Burdová

Sponzoři: Obec Loket, Lesy Roman Tulach, Jeňýk Korbel, Mubea Dolní Kralovice, Rabbit Trhový Štěpánov, ŠAS Dolní Kralovice, Policie ČR, Jaroslav Ptáček ml., McDonalds Loket, SDH Dolní Kralovice, Jan Ptáček - Primeros,  Pohodáři Hněvkovice, Teta drogerie, Vilém Havlíčkův Brod

Datum vložení: 20. 8. 2023 22:34
Datum poslední aktualizace: 20. 8. 2023 22:37